چسب بتن کا-۵۰

ATROSIVE K50
چسب بتن تک جزیی بر پایه پلیمرهای امولسیونی جهت داخل ساختمان

شرح محصول

Atrosive k50 چسب بتن یک جزیی امولسیونی بر پایه رزین های پایه آبی می باشد. این محصول به گونه ای تولید شده است که به عنوان پیوند دهنده بتن و ملات های سیمانی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین ویژگی های لازم برای تولید دوغاب اتصال دهنده بتن تازه به بتن قدیمی موجود را دارا می باشد.

کاربرد

Atrosive k50 به عنوان پرایمر برای کلیه ملات های تعمیری به خصوص روی دیوار و سقف کاربرد دارد، همچنین به عنوان ماده عمل آوری بر روی بتن تازه و بخش های تعمیر شده پاشیده می شود و از بروز ترک های ناشی از خشک شدن سطحی جلوگیری می نماید. بدیهی است این تاثیر زمانی مشهود است که ماده عمل آوری قبل از خشک شدن سطح پاشیده شود.
برای تقویت و بهبود خواص چسب سرامیک پودری، Atrosive k50 به عنوان مکمل به کار می رود. این محصول قابلیت استفاده در کارهای داخلی و بیرونی ساختمان را دارد. 
توصیه مهم:در صورتی که سطح مورد نظر در معرض آب ورطوبت دائم قرار دارد ازچسب بتن Atrosive k100 استفاده شود

مشخصات فنی

  • شکل ظاهری: مایع غلیظ شیری رنگ
  • وزن مخصوص: حدود ۱/۲ گرم در سانتی متر مکعب
  • دمای زمان استفاده: ۱۰+ تا ۴۵+ درجه سانتی گراد
  • دمای زمان بهره برداری: ۱۰- تا ۷۰+ درجه سانتی گراد

بسته بندی

Atrosive k50 در سطل های ۴ و ۱۰ لیتری و بشکه ۲۰۰ لیتری بسته بندی و عرضه می شود.

انبارداری

زمان نگه داری این چسب بتن یک سال است مشروط بر این که در مکان سر پوشیده به دور از تابش آفتاب و در دمای مناسب (بهترین شرایط بین ۱۰+ تا ۳۵+ درجه سانتی گراد می باشد) حفظ شود. این محصول در صورت یخ زدن قابل بازیابی نمی باشد.

مراقبت از وسایل کار

در پایان هر مرحله کار ابزار و وسایل کار را قبل از خشک شدن با آب شستشو دهید.

احتیاط وایمنی

هنگام کار با Atrosive k50 از وسایل حفاظت فردی مانند دستکش ولباس-ماسک وعینک مخصوص استفاده نمایید درصورت تماس احتمالی با چشم ها بلافاصله آن را بمدت ۱۵ دقیقه شستشو داده وبه پزشک مراجعه نمایید ودر صورت تماس با پوست آن را به دقت بشویید

تاییدیه کیفیت

کلیه محصولات که با نام آتروپات شیمی تولید وعرضه می شوند بر اساس استاندارد های داخلی و بین المللی تولید می شوند و در بسته بندی اصلی خود تحت هر شرایطی دارای تضمین این واحد می باشد در صورت نیاز به اطلاعات فنی بیشتر با کارشناسان این واحد تماس حاصل نمایید.

تلفن دفتر مرکزی: ۶۶۰۰۸۳۲۴- ۶۶۰۱۳۱۱۳ -۰۲۱