چسب بتن کا-۱۰۰

ATROSIVE K100

ATROSIVE K100 چسب بتن وملات های سیمانی های بر پایه لاتکس


شرح محصول

Atrosive K100 چسب بتن یک جزیی امولسیونی بر پایه رزین های وینیل استات-اکریلات وورساتیک – وینیل استر می باشد.که دارای کاربردهای متعدد است. این محصول به گونه ای فرموله شده است که به عنوان پیوند دهنده بتن و ملات های سیمانی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین ویژگی های لازم برای تولید دوغاب اتصال دهنده بتن تازه به بتن قدیمی موجود را دارا می باشد.

کاربرد

Atrosive K100 علاوه بر خاصیت تهیه ملات های آب بندی منابع آب واستخر وتصفیه خانه ها وسطوح بتنی وزیر سازی، به عنوان پرایمر برای کلیه ملات های تعمیری به خصوص روی دیوار و سقف کاربرد دارد، همچنین به عنوان ماده عمل آوری بر روی بتن تازه و بخش های تعمیر شده پاشیده می شود و از بروز ترک های ناشی از خشک شدن سطحی جلوگیری می نماید. بدیهی است این تاثیر زمانی مشهود است که ماده عمل آوری قبل از خشک شدن سطح پاشیده شود.
برای تقویت و بهبود خواص چسب سرامیک پودری، Atrosive K100 به عنوان مکمل به کار می رود. این محصول قابلیت استفاده در کارهای داخلی و بیرونی ساختمان را دارد، ولی در صورتی که سطح در معرض آب دا ئم قرار دارد لازم است با استفاده از سیمان و چسب بتن دوغابی تهیه و مورد استفاده قرار داد.


نحوه عملکرد Atrosive K100 در بتن

چنانچه این محصول با بتن ویا ملات مخلوط شود پس از خشک شدن تشکیل لایه های متعدد آب بند در جسم بتن ویا ملات داده وعلاوه بر اب بند کردن کامل آن از آسیب رساندن عوامل محیطی نیز جلوگیری می نماید.خاصیت روان کنندگی آن امکان کاهش آب اختلاط را فراهم می کند ودر نتیجه بتن ویا ملات محتوی Atrosive K100 دارا ی مقاومت فشاری بیشتری نسبت به بتن فاقد افزودنی است وجود لایه های متعدد لاتکس پایداری خمشی کششی وسایشی بتن رادرحدقابل توجهی افزایش می دهد.


تاثیربرروی بتن سخت شده

بتن وملات حاوی چسب بتن Atrosive K100 نفوذ پذیری بسیار کمی دارند در نتیجه از مقاومت بسیار خوبی در برابر عوامل جوی برخوردارند چسب بتن Atrosive K100 نفوذ پذیری بتن را کاهش داده وپایداری بتن دربرابر نفوذ یون کلر ونمک های محلول در آب را افزایش می دهد ودر نتیجه دوام چنین سازه هایی به مراتب بیشتراز بتن های فاقد افزودنی می باشد.

مشخصات فنی

  • شکل ظاهری: مایع غلیظ شیری رنگ
  • وزن مخصوص: حدود ۱تا ۱/۰۲ گرم در سانتی متر مکعب
  • PH: 4 الی ۵
  • مقدار کلر: کمتراز۰/۱ درصد
  • دمای زمان استفاده: ۱۰+ تا ۴۵+ درجه سانتی گراد
  • دمای زمان بهره برداری: ۱۰- تا ۷۰+ درجه سانتی گراد

 


سازگاری

این محصول با تمامی مخلوط های بتنی حاوی میکروسیلیس-سیلیس بادی-سیمان وملات های سیمانی سازگاری دارد چنانچه احتیاج به مصرف سایر افزودنیها در بتن ویاملات باشد بایستی بطور جداگانه وپس از اختلاط کامل Atrosive K100 را به آن اضافه نمود


مقادیر مصرف

Atrosive K100 بین ۱۰ تا۲۰ درصد وزن سیمان به بتن ویا ملات اضافه شود

راهنمایی برای مصرف

برای تهیه ملات نازک آب بند ۱۰ کیلوگرم Atrosive K100 به همراه ۵۰ کیلوگرم سیمان و ۵۰ کیلوگرم ماسه نرم مخلوط نموده وبرای تنظیم غلظت آن از آب استفاده شود برای تولید ملات آب بند ضخیم بایستی از ماسه با دانه بندی درشت استفاده نمود ومیزان ماسه دانه درشت را تا ۱۲۰ کیلوگرم را افزایش دهیم

بسته بندی

Atrosive K100 در سطل های ۴ و ۱۰ لیتری و بشکه ۲۰۰ لیتری بسته بندی و عرضه می شود.

انبارداری

زمان نگه داری این چسب بتن یک سال است مشروط بر این که در مکان سر پوشیده به دور از تابش آفتاب و در دمای مناسب (بهترین شرایط بین ۱۰+ تا ۳۵+ درجه سانتی گراد می باشد) حفظ شود. این محصول در صورت یخ زدن قابل استفاده نمی باشد. عدم رعایت انبار داری مناسب باعث آسیب دیدن محصول ویا ظرف آن می شود

مراقبت از وسایل کار

در پایان هر مرحله کار ابزار و وسایل کار را قبل از خشک شدن با آب شستشو دهید.

احتیاط وایمنی

هنگام کار با Atrosive K100 از وسایل حفاظت فردی مانند دستکش ولباس-ماسک وعینک مخصوص استفاده نمایید
درصورت تماس احتمالی با چشم ها بلافاصله آن را بمدت ۱۵ دقیقه شستشو داده وبه پزشک مراجعه نمایید ودر صورت تماس با پوست آن را به دقت بشویید

تاییدیه کیفیت

کلیه محصولات که با نام آتروپات شیمی تولید وعرضه می شوند بر اساس استاندارد های داخلی و بین المللی تولید می شوند و در بسته بندی اصلی خود تحت هر شرایطی دارای تضمین این واحد می باشد در صورت نیاز به اطلاعات فنی بیشتر با کارشناسان این واحد تماس حاصل نمایید.

تلفن دفتر مرکزی: ۶۶۰۰۸۳۲۴- ۶۶۰۱۳۱۱۳ -۰۲۱