ATROPROOF 201

افزودنی پودری آب بند کننده و کاهنده آب بتن


شرح محصول

Atroproof 201 یک افزودنی پودری است که دارای دو عملکرد در بتن می باشد. اول این که وجود افزودنی کاهنده آب در آن باعث کاهش مقدار آب می شود و در نتیجه می توان به کمک این ماده بتنی، با فشردگی بیشتر تولید کرد. همچنین وجود پودر آب بند کننده باعث مسدود شدن منافذ موجود و در نهایت کاهش نفوذ پذیری بتن می شود.

کاربرد

Atroproof 201 ماده ای بسیار مناسب برای تولید بتن هایی با نفوذ پذیری بسیار کم مانند فونداسیون، استخر، مخزن آب، گالری و تولید لوله های بتنی است. این ماده را می توان در هنگام تولید بتن و یا قبل از ریختن با بتن مخلوط کرد. چنانچه به هر دلیل زمان بتن ریزی طولانی شده و روانی بتن کاهش یابد استفاده از فوق روان کننده جهت جبران افت کارایی توصیه می شود.
از آنجا که Atroproof 201 محتوی روان کننده می باشد نسبت آب به سیمان در بتن های محتوی این ماده معمولا کمتر از ۴۵% است. مصرف بیشتر آب باعث افزایش منافذ بتن و در نتیجه افزایش نفوذ پذیری می شود.

مشخصات فنی Atroproof 201

  • رنگ: کرم رنگ
  • حالت فیزیکی: پودری 
  • وزن مخصوص: ۱ گرم در سانتی متر مکعب
  • مقدار کلر: صفر
  • هوای وارده: کمتر از ۱%
  • مقدار مصرف

مصرف Atroproof 201 بین ۱ تا ۲ در صد وزن مواد سیمانی موجود در بتن می باشد، در صورت نیاز به کارایی بیشتر و یا بتن ریزی در آب و هوای گرم افزودن فوق روان کننده توصیه می شود.

بسته بندی

Atroproof 201 در کیسه های ۱۰ کیلو گرمی بسته بندی و عرضه می شود.


عمل آوری

عمل آوری بتن های حاوی Atroproof 201 بسیار ضروری است تا از بروز ترک ها در بتن جلوگیری شود. لازم است حد اقل ۵ روز عمل آوری با آب تمیز انجام شود. در صورت بروز ترک با استفاده از مواد آب بندی سطحی مناطق آسیب دیده را ترمیم کنید.

انبار داری Atroproof 201

چنانچه به دور از تابش مستقیم نور خورشید وبارندگی نگه داری شود تا یک سال قابل استفاده است.

احتیاط وایمنی

هنگام کاربا Atroproof 201 از وسایل حفاظت فردی مانند دستکش ولباس-ماسک وعینک مخصوص استفاده نمایید درصورت تماس احتمالی با چشم ها بلافاصله آن را بمدت ۱۵ دقیقه شستشو داده وبه پزشک مراجعه نمایید ودر صورت تماس با پوست آن را به دقت بشویید

تاییدیه کیفیت

کلیه محصولات که با نام آتروپات شیمی تولید وعرضه می شوند بر اساس استاندارد های داخلی و بین المللی تولید می شوند و در بسته بندی اصلی خود تحت هر شرایطی دارای تضمین این واحد می باشد در صورت نیاز به اطلاعات فنی بیشتر با کارشناسان این واحد تماس حاصل نمایید.

تلفن دفتر مرکزی: ۶۶۰۰۸۳۲۴- ۶۶۰۱۳۱۱۳ -۰۲۱